Par mums

Sample Image

Burvju triku veikals YoungMagic.lv piedāvā iegādāties kvalitatīvas kārtis Bicycle, Bee, Tally Ho, Ellusionist, Theory11, kā arī dažādus trikus un turpināt attīstīt savu iluzionista talantu vai pamudināt uz to draugus. Mūsu mājaslapā jūs varat veikt pasūtījumus un jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā ar kurjeru (Rīgas iedzīvotājiem BEZMAKSAS). Citu Latvijas pilsētu iedzīvotājiem mēs sūtīsim caur Omniva (Post24) pakomātiem (piegādes maksa 1.50 EUR). Veiciet pirkumus, pārsteidziet pasauli!

Kur mēs atrodamies?

Pašā Rīgas centrā)

Sample Image

Apmaksa un piegāde

Sample Image

Lieliska izvēle

Jūsu uzmanībai piedāvāta liela kāršu kolekcija jebkurai iespējamai gaumei: Bicycle, Bee, Tally Ho, ka arī pokera kārtis, kārtis priekš kāršu manipulācijām, trikiem un parastas labas spēles.

Sample Image

Apmaksa

Piegādājot ar kurjeru apmaksa uz vietas ar skaidro naudu. Piegādājot ar Omniva pakomātiem apmaksa ar bankas pārskaitījumu.

Sample Image

Piegāde

Piegādasim uz jūsu noradīto adresi jums izdevīgajā laikā (Rīgas iedzīvotājiem BEZMAKSAS). Citu Latvijas pilsētu iedzīvotājiem mēs sūtīsim ar Omniva pakomātiem (piegādes maksa 1.50 EUR).

Lieliska izvēle

Sortiments tiek regulāri papildināts ar pašiem jaunākiem industrijas produktiem.

Kārtis

Apmācība

Triki

Aksesuāri

Vēsture

Mēs iepriecināsim jūs ar visdažādāko rekvizītu priekš ielas, salona un skatuves maģijas. Mūsu sortimentā gimmikas (gimmic) gan iluzionistiem-iesācējiem, gan profesionālajiem māksliniekiem. Jūs varat veikt pasūtījumu interneta veikala mājaslapā un prece tiks piegādāta uz noradīto adresi.

  1. YoungMagicDibināts Dec 26, 2013 - klāt

Mūsu partneri

Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu piedāvātā produkcijā ir tikai oriģinālas preces. Mūsu piegādātāju starpā ir USPC (The United Stated Playing Card Company, USA), Ellusionist, Theory11, Royal Magic, Yigal Mesika, Goshman un citi visā pasaulē pazīstami zīmoli.

Sample Image Sample Image Sample Imagedan and dave logo